O polerkach do podłóg słów kilka

O polerkach do podłóg słów kilka

Polerki to urządzenia czyszczące, które usuwają smugi oraz froterują posadzki. Po ich zastosowaniu czyszczona powierzchnia uzyskuje piękny i estetyczny połysk. Ogromnymi zaletami tego typu urządzeń jest łatwość prowadzenia, wydajność pracy i skuteczność w usuwaniu zabrudzeń.

Obecnie jest wielu producentów nowoczesnych maszyn czyszczących, jednym z nich jest firma Taski. Produkuje ona polerki do podłóg Linea, które wytwarzane są w Szwajcarii. Produkty te cieszą się opinią najmniej awaryjnego sprzętu na rynku i jednocześnie najbardziej przyjaznego użytkownikom.

Wyróżnia się polerki wysoko- i niskoobrotowe oraz jednotarczowe. Charakteryzują się one zasilaniem kablowym, które zapewnia nieograniczony czas pracy, a także stabilnością, wysoką trwałością i bezawaryjnością.

Polerkę wysokoobrotową stosuje się do podłóg zabezpieczonych warstwami ochronnymi, posadzek kamiennych i innych twardych powierzchni. Doskonale sprawdza się również w przypadku płytek szkliwionych. Dodatkowymi atutami takich maszyn są: składany uchwyt, niski poziom hałasu czy przednie kółko, które zapewnia swobodę manewrowania. Dzięki wbudowanemu elektrycznemu systemowi natryskowemu preparat do pielęgnacji posadzek rozprowadzany jest tuż przy tarczy roboczej (usprawnia to pracę oraz zmniejsza zużycie chemii).

W przypadku takich powierzchni, jak płytki, posadzki z kamienia czy podłogi zabezpieczone polimerami stosuje się polerkę niskoobrotową. Zapewnia ona bardzo dobre efekty czyszczenia i froterowania, a także mocny i trwały silnik gwarantujący bezawaryjną pracę przez długie lata. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia do polerki elektrycznego urządzenia ssącego, które umożliwia obrabianie podłóg z drewna. Więcej szczegółów na temat polerek oraz innych maszyn czyszczących można znaleźć na stronie elinea.pl.

Maszynę jednotarczową z kolei stosuje się do zabezpieczania i pielęgnacji podłóg wodoodpornych, jak wykładzina PCV czy linoleum. Urządzenie zostało wyposażone w elektryczny spryskiwacz, który pozwala na oszczędne dozowanie preparatów. Jeden z nich służy do zdzierania starych powłok, a drugi do pielęgnacji i odnawiania powłok. Maszynę można stosować bez konieczności wyłączenia pomieszczeń z użytkowania, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla obiektów takich, jak szpital, hotel, szkoła, biurowiec czy inne obiekty publiczne.

Opinie (2)
~Artur
Plecam produkty firmy Linea a szczególnie polerki do podłóg:
- swietna jakosc
- dobra cena
- bezawaryjne
- swietne rozwiazanie dla roznych placowek
~Monika
uwielbiam plerki podłogowe, świetnie sie spradzaja w mojej swietlicy szkolnej. Obecnie uywam polerek do podług Linea - super jakosc sa bardzo uzyteczne - starczaj ana dlugo :)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń dewelopera
jako pierwszy
Ocena: 4.2/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń dewelopera
jako pierwszy
Oceń dewelopera
jako pierwszy

Zobacz inne artykuly

Drugie życie nie tylko możesz dać meblom drewni...
Każda komoda wyróżnia się przede wszystkim swo...
W sferze nieruchomości koniecznie warto podejść...
Komoda wyglądem przypomina nieco skrzynię. Wypos...
Nie bez znaczenia jest ogrodzenie, jakie ma znale...
Zakup nieruchomości to jedna z poważniejszych i ...