Sypialnia w stylu urban jungle

Sypialnia w stylu urban jungle

W roku 2021 dużą popularnością będzie cieszył się styl urban jungle, który oznacza tęsknotę za naturą. Urban jungle to sposób urządzania wnętrz, który ma coraz większą ilość zwolenników. Co właściwie oznacza urban jungle? Dosłownie termin można określić jako "miejska dżungla" - w aranżacji wnętrz główne skrzypce będą odgrywały rośliny, a także kolorystyka nawiązująca do natury, czyli beże, zieleń, błękit, brązy i szarości.

Chcesz stworzyć oazę spokoju w swojej sypialni? Bez wątpienia pomoże ci z tym styl urban jungle. W sypialni warto postawić na kolory stonowane, które pomogą nam wyciszyć się przed snem - taką aranżację, warto skomponować z drewnianą podłogą.
Jakie meble do sypialni w estetyce urban jungle wybrać? W miejskiej dżungli nie ma miejsca na nowoczesne i modernistyczne meble, lepiej jest sięgnąć po klasyczne meble o prostych, czasami nawet minimalistycznych kształtach. W sypialni ubran jungle perfekcyjnie będzie prezentować się drewniane łóżko o prostej ramie, a także zgrabna dwudrzwiowa szafa, dzięki której uporządkujemy pomieszczenie. 

Do sypialni w stylu urban jungle nie można wprowadzać zbyt wielu mebli, ponieważ połączone z dodatkami w postaci żywych lub sztucznych kwiatów mogą one przytłoczyć wnętrze, co optycznie je zmniejszy. W sypialni powinien rządzić minimalizm, im mniej mebli tym lepiej, jednakże aranżując sypialnię, nie wolno zapomnieć o stylowych dodatkach, np. długich zasłonach https://www.tkaninydekoracyjne.com.pl/oferta/tkaniny-zaslonowo-dekoracyjne#/ , dywanach o beżowym odcieniu, metalowych lampkach czy dekoracjach wykonanych z naturalnych materiałów. Oczywiście podczas aranżowania sypialni w estetyce urban jungle nie wolno zapomnieć o roślinach, wręcz ich obecność jest obowiązkowa. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na żywe rośliny, świetną opcją są sztuczne rośliny, które dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym, coraz bardziej przypominają prawdziwą teksturę liści - najlepiej wybrać rośliny, które wyróżniają się ciekawymi liśćmi, np. monsterę, paproć lub sansewierę. Wykorzystując styl urban jungle wykreujesz sypialnię, do której będziesz z ochotą wracał po ciężkim dniu. 

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń dewelopera
jako pierwszy
Oceń dewelopera
jako pierwszy
Oceń dewelopera
jako pierwszy
Ocena: 4/5 (4 opinie)
Oceń dewelopera
jako pierwszy
Oceń dewelopera
jako pierwszy

Zobacz inne artykuly

Rynek deweloperski Rzeszowie sprawnie się rozwija...
Nie bez znaczenia jest ogrodzenie, jakie ma znale...
Fotele to przedmioty niezwykle użyteczne. Mogą r...
Podstawowym elementem konstrukcyjnym, w który nal...
Jaką rolę odgrywają ogrodzenia w zabezpieczeniu...
Odkurzacze przemysłowe idealnie nadają się do u...