Trendy wnętrzarskie 2022

Trendy wnętrzarskie 2022

Zbliża się Nowy Rok, co jest okazją do zmian — nie tylko w sobie, ale również w aranżacjach wnętrz. Zastanawiasz się, jakie trendy zawitają na salonach w roku 2022? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką listę trendów, których możesz spodziewać się w nadchodzącym roku!

Postaw na indywidualne preferencje
W roku 2022 w modzie będzie aranżacja przestrzeni zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Wnętrze powinno odzwierciedlać Twoje indywidualne gusta, dlatego wszystkie rozwiązania nie tylko powinny podobać się Tobie i domownikom, ale również poprawiać komfort waszego codziennego życia. Nie ważne czy zdecydujesz się na aranżację w stylu klasycznym, czy nowoczesnym, a nawet glamour — ważne jest, aby była ona zgodna z Twoimi indywidualnymi preferencjami. Więcej ciekawostek znajdziesz tutaj

Prosto i przytulnie
W 2022 roku postaw na aranżacje proste i funkcjonalne, a także przytulne, które zapewnią Ci maksymalny komfort odpoczynku i relaksu. W nadchodzącym roku dominować będą kolory zieleni oraz ziemi, a także brązy i beże. Warto również postawić na naturalne materiały, z których zostaną wykonane praktyczne w codziennym użytkowaniu meble. Ciekawym dodatkiem do wspomnianych wnętrz okażą się również dekoracje roślinne, które wprowadzą do wnętrza żywy i zarazem przytulny akcent.

Minimalistyczne odcienie kolorystyczne
Dużą popularnością w roku 2022 będą cieszyć się stonowane palety kolorystyczne, dzięki którym wnętrze zostanie wizualnie powiększone, a także stworzona przestrzeń będzie bezpieczna i przyjazna wypoczynkowi. Uniwersalna kolorystyka w postaci odcieni bieli, szarości oraz beżów, które staną się idealną bazą pod nieco wyraźniejsze kolorystycznie dekoracje, które sprawią, że wnętrze zyska na ponadczasowym charakterze.

Funkcjonalne i praktyczne meble
Nadchodzący rok będzie rokiem mebli o zaokrąglonych kształtach, dlatego do przestrzeni jadalni czy salonu najlepszą opcją okażą się stoły okrągłe lub modele o owalnym kształcie. Dobrze we wspomnianych aranżacjach odnajdą się meble wykończone w odcieniach drewnopodobnych, meble rattanowe, jak również meble wykończone elementami marmurowymi.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń dewelopera
jako pierwszy
Oceń dewelopera
jako pierwszy
Oceń dewelopera
jako pierwszy
Oceń dewelopera
jako pierwszy
Ocena: 4/5 (5 opinii)
Oceń dewelopera
jako pierwszy

Zobacz inne artykuly

Jeszcze kilka lat temu inwestycja w nieruchomośc...
Drewno to surowiec, który towarzyszy człowiekowi...
Każda komoda wyróżnia się przede wszystkim swo...
Metaloplastyka to dziedzina, w której możn...
Meblościanki zaczynają przeżywać swoją drugą...
Spośród rozlicznych rodzajów produktów do ogro...