HEGRA Deweloper

Miejsce
w Rankingu:
10
HEGRA Deweloper
  • Jakość wykonania 3/5
  • Cena 3/5
  • Kontakt 3/5
ul. Słowackiego 11
35-060 Rzeszów
tel: +48 17 862 55 22 http://hegra-deweloper.pl/
Średnia Ocena
3.4/5
ILOŚĆ OCEN: 5
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
9:00 – 17:00 9:00 – 17:00 9:00 – 17:00 9:00 – 17:00 9:00 – 17:00

Opis dewelopera

HEGRA Deweloper to firma deweloperska, która powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w branży budowlanej i nieruchomości. Jednym z obszarów ich działalności jest przeprowadzenie pełnego procesu inwestycyjnego własnych inwestycji, oferują Klientom zakup domów, szeregówek, mieszkań i apartamentów. Zajmują się również sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości na rynku pierwotnym, wtórnym oraz nieruchomości o charakterze komercyjnym.

 

Oceń dewelopera
Jakość wykonania
Cena
Kontakt
Opinie (5)
~Zadowolony
A ja polecam firmę HEGRA Deweloper. Kupiłem mieszkanie na Osiedlu Balistyczna Mieszkania i jestem bardzo zadowolony. Zakupione mieszkanie wykonane jest starannie i materiałów wysokiej jakości. Wszystko zgodzie z umową, brak opóźnień w realizacji. Polecam wszystkim firmę HEGRA Deweloper.
~Rafi
Kupiłem mieszkanie na Słonecznych Tarasach i nie mam żadnych negatywnych uwag.
Wszystkie formalności załatwione szybko i sprawnie, budowa idzie jak należy.
Świetny kontakt z pracownikami biura sprzedaży.
Szczerze polecam Hegra Deweloper.
~Zadowolona
Polecam firmę Hegra Deweloper. Kupiłam mieszkanie przy Makuszyńskiego i jestem bardzo zadowolona.
Owszem było kilko niewielkich usterek (jak to na budowie), ale szybko zostały usunięte.
Bardzo dobry kontakt z biurem sprzedaży i z samym Deweloperem.
~Niezadowolony
Widzę, że w internecie coraz więcej negatywnych głosów na Hegra Deweloper, a tak dobrze się zapowiadało. Ale prawda jest taka, że "współpraca" z deweloperem dla nas jest ciężka, chcielibyśmy zamieszkać w naszym "apartamencie" a tu bród, smród, kupa śmieci, brak gazu, dostępu do śmietnika, drogi, o zapisanych w umowie uporządkowanych ogródkach nie wspominając. Priorytetem stała się dla dewelopera kolejna inwestycja a Apartamenty Makuszyńskiego już dawno sobie odpuścił, kasa na koncie to już klienci niech się sami martwią, i się martwimy, dzwonimy, a deweloper umywa od wszystkiego ręce. Z własnego- negatywnego- doświadczenia z Hegra Deweloper radzę sobie dobrze przemyślec inwestowanie u nich własnych pieniędzy, czasu i nerwów. Nierzetelność, niedokładność i brak odpowiedzialności to słowa, które - w moim poczuciu- najtrafniej opisują działania dewelopera przy inwestycji Apartamenty Makuszyńskiego.
~Klient AM
Zdecydowanie NIE polecam! Firma nieslowna,nierzetelna i niesolidna. Totalnie olewa klienta,którego już ma. Nie dotrzymują terminów,wykonanie niezgodne z projektem,np. instalacji elektrycznej,za które nikt nie chce wziąć odpowiedzialności,bo podwykonawcy w trakcie się zmieniają,tak jak kierownik budowy na 1,5 miesiąca przed oddaniem budynku,więc rzecz jasna nie jest za bardzo zorientowany. Na planie podane błędne wymiary ścian, co okazalo się dla nas problemem bo podali 140 więc prosiliśmy o przedluzenie o 35 cm a okazuje się , że maja 170! Mieszkania oddawane z mokrymi tynkami,bez dostępu do gazu- bedzie doprowadzony może w ciągu 2 miesiecy- to jakaś kpina z klientów. A najgorsze chyba jest to,że w żaden sposób - kilka miesięcy w trakcie budowy- nie mozna się z nimi skontaktować,żeby uzyskać rzetelne informacje,w biurze Pan - niedawno zatrudniony- nie jest zorientowany,nie odpisują na maile,mimo że mówią że oddzwonią to tego nie robią. Wielokrotnie prosiliśmy o spotkanie z osobą kompetentna,niestety bez zupełnego odzewu ze strony dewelopera,a odbiór planowany na najbliższa srode!

Czas zdecydowanie działa na niekorzyść Hegra Deweloper. Nadal walczymy, odebralismy mieszkanie a gazu jak nie było tak nie ma- minęło 1,5 m-ca! A deweloper nie działa, nie przyspiesza, zajął się nową inwestycją a klientów od których kasę zgarnął ma już daleko gdzieś. Komentarze, które napisałam na profilu Hegra Deweloper na FB- szybko zostały usunięte, a ja zablokowana (zresztą inni też), sami oceńcie taką postawę, nawet nie próbowano się ustosunkować do zastrzeżeń, bo jak argumentów brak to najlepiej się pozbyć niewygodnego przeciwnika. Osobiście już nam ręce opadają! Przed jakąkolwiek współpracą z Hegra Deweloper radzę się dobrze zastanowić i poszukać w internecie informacji, jak my się decydowaliśmy na kupno od nich niestety za wiele nie było i tak wpadlismy w bagno. Sąsiedzi z Osiedla Makuszyńskiego na FB chętnie udzielą rzeczowych informacji na temat polityki działania i niedziałania Hegra Deweloper!
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

ul. Jana Olbrachta 174B/1
35-614
tel: 602 296 457
Oceń dewelopera
jako pierwszy
Świlcza 145 F
36-072
tel: 665 206 600
Oceń dewelopera
jako pierwszy
ul. Olbrachta 14
35-614
tel: 17 85 86 412
Ocena: 5/5 (3 opinie)
ul. Architektów 1/45
35-082
tel: 17 250 26 37
Ocena: 4.67/5 (3 opinie)
ul. Kwiatkowskiego 38/44 II piętro
35-311
tel: 534 311 111
Ocena: 4.44/5 (9 opinii)
ul. Żelazna 11
40-851
tel: +48 32 788 99 00
Oceń dewelopera
jako pierwszy

Zobacz również artykuly

Jesteś osobą starszą i znudziło Ci się mieszk...
Kiedy postawimy już swój wymarzony obiekt mieszk...
Planując zakup nowego ogrodzenia, bramy lub inneg...
Polerki to urządzenia czyszczące, które usuwaj...
Poszukując mieszkania do wynajęcia warto zwróci...
Zakup nieruchomości to jedna z poważniejszych i ...