Szklane Tarasy

Miejsce
w Rankingu:
9
Szklane Tarasy
  • Jakość wykonania 4/5
  • Cena 4/5
  • Kontakt 4/5
ul. Kwiatkowskiego 38/44 II piętro
35-311 Rzeszów
tel: 534 311 111
Średnia Ocena
4.5/5
ILOŚĆ OCEN: 10
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Array

Opis dewelopera

Szklane Tarasy do deweloper, który oferuje nowoczesne mieszkania w Rzeszowie. Realizacje firmy znajdują się na ulicy Strażackiej, Zelwerowicza, Lewakowskiego, Grabskiego, a także na ulicy Podmiejskiej. Kameralne osiedla posiadają dogodny dojazd, zieloną okolice oraz wiele miejsc parkingowych. W niskich blokach znajdują się mieszkania o różnych metrażach, które są dopasowane do potrzeb wielu nabywców. To komfortowe domy dla rodzin, par lub singli, którzy marzą o własnym mieszkaniu w Rzeszowie.

Każde z mieszkań posiada przestrzenny taras, który można dowolnie zaaranżować i spędzać na nim czas. Balkony o dużych metrażach umożliwiają relaks na dworze mimo mieszkania w bloku. Oprócz niskich w zabudowie bloków deweloper oferuje także mieszkania w nowoczesnym wieżowcu w centrum miasta lub artystycznie wykonanym budynku, stanowiącym inspirację światową architekturą. Wybierając mieszkanie w Szklanych Tarasach możemy liczyć na wysokiej klasy wykonanie i wykończenie budynków, jak i lokali mieszkalnych.

 

Oceń dewelopera
Jakość wykonania
Cena
Kontakt
Opinie (10)
~Developer Rzeszów
Developer Rzeszów, to jeden z nielicznych któremu udaje się bezproblemowo dokończyć rozpoczętej inwestycji. Wiadomo, że nie wszystkim firmom deweloperskim udaje się zakończyć budowę. Można w tym celu wykonać wiele czynności, które zdecydowanie pomogą wykluczyć niesolidne firmy deweloperskie.

Dlatego z listy potencjalnych kandydatów nie należy decydować się na pierwszego lepszego dewelopera. Jak więc sprawdzić czy deweloper Rzeszów jest na prawdę dobry, gdy na przykład chcemy wybudować hotel? W pierwszej kolejności, należy sprawdzić czy deweloper ma podpisaną umowę z bankiem, czy pokazywane umowa jest do negocjacji, czy firma jest powiązana z podwykonawcami. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Na pewno, czy deweloper Rzeszów może pochwalić się historią działania firmy.

Następnym krokiem będzie ustalenie czy dany deweloper nie zalega z płaceniem podatków, w związku z tym udajemy się do urzędu skarbowego i prosimy o wgląd do zaświadczeń. Tak samo postępujemy w przypadku instytucji ZUS. W przypadku umowy proponowanej przez dewelopera należy zwrócić uwagę na to, czy strony umowy są dokładnie opisane, czy precyzyjnie został określony przedmiot umowy, określenie standardów wykonania poszczególnych elementów domu i czas realizacji etapów budowy oraz termin oddania nieruchomości do użytku.

Po zapoznaniu się z większością dokumentów sprawdzamy, czy deweloper Rzeszów ma wydane pozwolenie na budowę i czy jest ono ostateczne, gdyż brak pozwolenia oznacza, że deweloper nie może rozpocząć żadnych prac.

Developer Rzeszów jest firmą, która buduje domy na własnym gruncie i przeważnie z własnych środków. Natomiast po wywiązaniu się z umowy przenosi własność na kupującego.
Klient
Polecam Szklane Tarasy - najlepsza firma!
~adam
nic fajnego
~Piotrek
Kupiłem ostatnio mieszkanie i jest super polecam każdemi
~Nowe mieszkania Rzeszów
Ktoś wie coś wiecej o nowej insestycj chodzi mi m te nowe mieszkania w Rzeszowie na obwodnicy
~Artur
Solidny deweloper
~Jola koc
Bardzo dobre warunki zakupu niwego mieszkanianw Rzeszowie - swietny budybek zig zak .
Ania Doro
Jest OK
Tomek
Mieszkania bez zarzutu - inwestycja oddana w czasie jaki było określony w umowie. Jestem zadowolony. Jedyne o mi nie odpowiada to brak podziemnych parkingów na strażackiej. Na Lewakowskiego już są a tu nie - szkoda bo są bardzo wygodne,
tejooo
Świetny nowy budynek na Lewakowskiego w Rzeszowie - bardzo oryginalny wygląd ! Oby więcej takich budynków. Ocena 5/5 !
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Świlcza 145 F
36-072
tel: 665 206 600
Oceń dewelopera
jako pierwszy
ul. Jana Olbrachta 174B/1
35-614
tel: 602 296 457
Oceń dewelopera
jako pierwszy
ul. Olbrachta 14
35-614
tel: 17 85 86 412
Ocena: 5/5 (3 opinie)
husarska 2/23
35-202
tel: 517438315
Oceń dewelopera
jako pierwszy
ul. Architektów 1/45
35-082
tel: 17 250 26 37
Ocena: 4/5 (5 opinii)
ul. Słowackiego 11
35-060
tel: +48 17 862 55 22
Ocena: 4.24/5 (21 opinii)

Zobacz również artykuly

Planując zakup nowego ogrodzenia, bramy lub inneg...
Zapewnienie sobie i swojej rodzinie jak najlepszyc...
Zakup mieszania wiąże się z podjęciem szeregu ...
Poza bram całkiem drewnianych coraz w wielu sytua...
Kiedy nosisz się z zamiarem sprzedaży lub kupna...
Jeżeli zamierzasz zmienić swoje mieszkanie pod ...