Szklane Tarasy

Miejsce
w Rankingu:
9
Szklane Tarasy
  • Jakość wykonania 4/5
  • Cena 4/5
  • Kontakt 4/5
ul. Kwiatkowskiego 38/44 II piętro
35-311 Rzeszów
tel: 534 311 111
Średnia Ocena
4.5/5
ILOŚĆ OCEN: 10
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Array

Opis dewelopera

Szklane Tarasy do deweloper, który oferuje nowoczesne mieszkania w Rzeszowie. Realizacje firmy znajdują się na ulicy Strażackiej, Zelwerowicza, Lewakowskiego, Grabskiego, a także na ulicy Podmiejskiej. Kameralne osiedla posiadają dogodny dojazd, zieloną okolice oraz wiele miejsc parkingowych. W niskich blokach znajdują się mieszkania o różnych metrażach, które są dopasowane do potrzeb wielu nabywców. To komfortowe domy dla rodzin, par lub singli, którzy marzą o własnym mieszkaniu w Rzeszowie.

Każde z mieszkań posiada przestrzenny taras, który można dowolnie zaaranżować i spędzać na nim czas. Balkony o dużych metrażach umożliwiają relaks na dworze mimo mieszkania w bloku. Oprócz niskich w zabudowie bloków deweloper oferuje także mieszkania w nowoczesnym wieżowcu w centrum miasta lub artystycznie wykonanym budynku, stanowiącym inspirację światową architekturą. Wybierając mieszkanie w Szklanych Tarasach możemy liczyć na wysokiej klasy wykonanie i wykończenie budynków, jak i lokali mieszkalnych.

 

Oceń dewelopera
Jakość wykonania
Cena
Kontakt
Opinie (10)
~Developer Rzeszów
Developer Rzeszów, to jeden z nielicznych któremu udaje się bezproblemowo dokończyć rozpoczętej inwestycji. Wiadomo, że nie wszystkim firmom deweloperskim udaje się zakończyć budowę. Można w tym celu wykonać wiele czynności, które zdecydowanie pomogą wykluczyć niesolidne firmy deweloperskie.

Dlatego z listy potencjalnych kandydatów nie należy decydować się na pierwszego lepszego dewelopera. Jak więc sprawdzić czy deweloper Rzeszów jest na prawdę dobry, gdy na przykład chcemy wybudować hotel? W pierwszej kolejności, należy sprawdzić czy deweloper ma podpisaną umowę z bankiem, czy pokazywane umowa jest do negocjacji, czy firma jest powiązana z podwykonawcami. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Na pewno, czy deweloper Rzeszów może pochwalić się historią działania firmy.

Następnym krokiem będzie ustalenie czy dany deweloper nie zalega z płaceniem podatków, w związku z tym udajemy się do urzędu skarbowego i prosimy o wgląd do zaświadczeń. Tak samo postępujemy w przypadku instytucji ZUS. W przypadku umowy proponowanej przez dewelopera należy zwrócić uwagę na to, czy strony umowy są dokładnie opisane, czy precyzyjnie został określony przedmiot umowy, określenie standardów wykonania poszczególnych elementów domu i czas realizacji etapów budowy oraz termin oddania nieruchomości do użytku.

Po zapoznaniu się z większością dokumentów sprawdzamy, czy deweloper Rzeszów ma wydane pozwolenie na budowę i czy jest ono ostateczne, gdyż brak pozwolenia oznacza, że deweloper nie może rozpocząć żadnych prac.

Developer Rzeszów jest firmą, która buduje domy na własnym gruncie i przeważnie z własnych środków. Natomiast po wywiązaniu się z umowy przenosi własność na kupującego.
Klient
Polecam Szklane Tarasy - najlepsza firma!
~adam
nic fajnego
~Piotrek
Kupiłem ostatnio mieszkanie i jest super polecam każdemi
~Nowe mieszkania Rzeszów
Ktoś wie coś wiecej o nowej insestycj chodzi mi m te nowe mieszkania w Rzeszowie na obwodnicy
~Artur
Solidny deweloper
~Jola koc
Bardzo dobre warunki zakupu niwego mieszkanianw Rzeszowie - swietny budybek zig zak .
Ania Doro
Jest OK
Tomek
Mieszkania bez zarzutu - inwestycja oddana w czasie jaki było określony w umowie. Jestem zadowolony. Jedyne o mi nie odpowiada to brak podziemnych parkingów na strażackiej. Na Lewakowskiego już są a tu nie - szkoda bo są bardzo wygodne,
tejooo
Świetny nowy budynek na Lewakowskiego w Rzeszowie - bardzo oryginalny wygląd ! Oby więcej takich budynków. Ocena 5/5 !
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

ul. Architektów 1/45
35-082
tel: 17 250 26 37
Ocena: 4/5 (5 opinii)
Świlcza 145 F
36-072
tel: 665 206 600
Oceń dewelopera
jako pierwszy
ul. Słowackiego 11
35-060
tel: +48 17 862 55 22
Ocena: 4.24/5 (21 opinii)
ul. Olbrachta 14
35-614
tel: 17 85 86 412
Ocena: 5/5 (3 opinie)
ul. Jana Olbrachta 174B/1
35-614
tel: 602 296 457
Oceń dewelopera
jako pierwszy
husarska 2/23
35-202
tel: 517438315
Oceń dewelopera
jako pierwszy

Zobacz również artykuly

Marzycie o tym, aby nie słyszeć już żadnych d...
Jeśli chcesz nadać oryginalnego i nowoczesnego w...
Szafa jest bardzo ważnym meblem, który używamy ...
Drugie życie nie tylko możesz dać meblom drewni...
Ze strychu najczęściej robimy magazyn na rzadko ...
Wiele włamań dokonywanych jest przez okna. Kraty...